דיני משפחה – תחום רגיש ומורכב

למרות השוני שבין התחומים השונים של דיני משפחה, הגורם המשותף שחוזר כמעט בכל תיק הוא הרגישות הרבה שמתלווה להליכים. אין ספק שסוגיות המערבות את התא המשפחתי הגרעיני, או את המשפחה המורחבת, נוגעים גם בקשרים שנרקמו לאורך השנים, עקב בצד אגודל, ואילו סכסוכים וחילוקי דעות עלולים בהחלט להזיק ולפגוע בהם. למעשה, עצם ההגעה אל עורך דין גירושין באשדוד כבר מעידה לרוב שקיים משבר או שעלול להתפרץ משבר, אותו מעוניינים לפתור ולהגן על הזכויות.

על כן, דני גל פועל בראש ובראשונה מתוך רגישות רבה כלפי לקוחותיו, בעודו מכיר את התקופה הסוערת שעוברת עליהם בימים אלו. הוא עושה כמיטב יכולתו על מנת להגן על הקשרים שנרקמו ועל האנשים המעורבים, בין אם מדובר בבוגרים וכמובן גם בילדים.

עורך הדין מספק ללקוחותיו את הפרספקטיבה האובייקטיבית והרחבה, מבלי לפעול מתוך תחושות בטן או רגשות קשים, ומבלי לבצע צעדים נמהרים העלולים להתגלות כשגיאה קשה. לאור ניסיונו והבנתו, עורך דין לגירושין באשדוד מתווה את האסטרטגיה הנכונה והיעילה ביותר עבור לקוחותיו, בין אם מדובר בחתירה להסכמות ולהסכם חתום, בין אם ניהול משא ומתן, ובין אם הגשת בקשות לצווים זמניים וכדומה.

עורך הדין דני גל גם מייצג את לקוחותיו בערכאות השונות, ולמעשה מהווים עבורם עוגן משפטי חשוב שניתן לבטוח בו, להתייעץ עימו ולסמוך עליו בתקופה סוערת זו.

יחד עם זאת, ראוי לציין כי לצד ההתנהלות הרגישה והמכבדת, הרואה את טובת הצדדים הקשורים זה בזה גם בעתיד בדרכים שונות, במידת הצורך יודע עורך הדין להסיר את הכפפות ולפעול באופן נחרץ על מנת לשמור על האינטרסים שלו הלקוח.

 

באילו נושאים מטפל עורך דין גירושין

עורך דין דני גל מטפל כאמור בקשת רחבה של נושאים, בהתאם לצרכים של לקוחותיו ולמצב התיק. כך למשל, עורך הדין עשוי לסייע בכתיבה ועריכה של צוואות, בהגשת בקשות לצו קיום צוואה או ירושה מול הרשם לענייני ירושה, בהגשת התנגדויות לצווים אלו, ובייצוג לקוחות בבית משפט לענייני משפחה בנושאי התנגדויות לצוואות וירושות. עורך הדין מטפל גם בכל הקשור לענייני גירושין, לרבות סוגיית המשמורת וזמני השהות, חלוקת הרכוש, דמי מזונות ילדים ואישה, וכן צווי הגנה, תביעות כתובה, פירוק שיתוף, הוכחת אבהות, התרת נישואין בזוגות מעורבים, ועוד.

זו כמובן רק רשימה קצרה מבין הנושאים שבהם עורך דין גירושין באשדוד עשוי לטפל. לפרטים נוספים בנושאים אלו, לקבלת ליווי משפטי ולקביעת פגישה ראשונה עם עו”ד דני גל, התקשרו לטלפון 08-8678338.

סגירת תפריט